Tim Bird

Journalisti & Valokuvaaja, sähköinen ja sisäinen viestintä

tim@tikaushare.org

Taina Snellman

Perustaja

taina@tikaushare.org

Linda Lehto

Kumppanuuksista vastaava hankejohtaja

linda@tikaushare.org

Pia Polsa

Puheenjohtaja

Irene Averbach-Wichmann

Aktiivinen jäsen

Lotta Snellman

Lainopillinen neuvonantaja

lotta@tikaushare.org

Elina Trann-Guyen

Neuvonantaja

Henri Halla-Aho

Konsultti, muotoilija

Richard Siren

Arkkitehti

Anu Kettunen

Rahastonhoitaja

Katariina Nyqvist

Aktiivinen jäsen

kata@tikaushare.org

Karoliina Kuusi

Aktiivinen jäsen

Miila Lukkarinen

Viestintä

miila@tikaushare.org

Chris Langenskiöld

Palvelumuotoilija

chris@tikaushare.org

Ea Söderberg

Graafinen suunnittelija

ea@tikaushare.org

Change this in Theme Options
Change this in Theme Options